Červen 2007

Hodnocení blogu http://delete-boy.blog.cz

30. června 2007 v 10:41 Hodnotím blogísky
Tak jsem ohodnotila blogís http://delete-boy.blog.cz
První dojem:
Pěknej blogís, hustej názew adresy :)
/5
Záhlaví
Je celkem hefký, originální, ae i docela jednoduchý
/5
Desing
Je celkem hezkej, ale mocinky neladí k sobě....
/5
Rubriky
Fajný, normálka :)
/5
Obsah
Super, píšeš sico jsi měl za desingy, hodnotíš blogísy.... ok :))
/5
Celkový počet bodů: 24/25
Můj dodatek: Twůj blog pěknej, akorát mi moc neladí desing, zkus někdy nějakej pestřejší, zvlášt když je to léto... :)) Ale máš pěkný záhlawko :) Pokračuj dál, máš na to! :-*

Glitters -3

29. června 2007 v 10:18 Glitters

29.6.// Vízo!!!

29. června 2007 v 9:57 Moje žvásty
Čauky lidišky, tak jak wám dopadlo wízo?? Mě dobrý, jsem celkem spokojená. No hlawně že mám v kapse vyznamenání. Ale zase 6. třída kterou jsem ted ukončila, není wůůůbec rozhodující takže howno! Ale jednu wýhodku to má, rodiče se určo kwůli mě trochu plácnou přez kapsu. Jsem se byla s kámoškama pochlubit všem bejvalým učitelkám, měli náhodou hafo radost upe se rozplývali jako bych měla samý wole! Mno tak tady vám opíšu co jsem měla na to wízenko... ju?
Chování - velmi dobré
Čeják - výborný
Literatura - výborný
Angličtina - výborný
Děják - chvalitebný
Občanka - chvalitebný
Rodinka - výborný
Matika - chvalitebný
Zemák - chvalitebný
Příraz - výborný
Fyzika - chvalitebný
Hudebka - výborný
Výtvarka - výborný
Pěstitelky - výborný
Tělák - výborný
Celkově: Prospěla z vyznamenáním
By Kikuš

Láska nebo prachy? xD

28. června 2007 v 22:10 Testíky
A tady si můžete zjistit jestli to máte v žiwotě v pořádku xD Teda spíš jestli dáwáte předsnost sppíš penězům bo láfce? :))
Mě vyšlo: U tebe na prvním místě stojí cit. Bravo! Jsi člověkem, s kterým je potěšení být bohatý. Umíš si užívat a proměňovat vydělané papírky v radost. Není to však pro tebe životní podmínkou, kterou si kladeš ve vztahu. Od tebe partner určitě nikdy neslyší podobné hlpuposti - "Kdybych si vzal(a) sousedovic Novákovou/Nováka, měl(a) bych se líp." A už vůbec ne - "No jo, kvůli tvým pitomostem si my nemůžeme koupit forda jako jiní." To je chvályhodné a měl(a) by se této tendence udržet. Některým se to možná bude zdát neuvěřitelné (ne-li přímo hloupé), ale toho si nevšímej. Pokud se to nevyhrotí do extrémů (miláčku, dobře, když chceš, přestaneme vydělávat a budeme se toulat), tvoje povznesenost nad materiální svět vám zajistí snadnější život. Na tebe totiž nemůže zaútočit ten druh závisti, který dovede rozvést manželství a zničit vlastní identitu. Tvoje srdce umí sestavit správný žebříček hodnot. 1)Vše, co si nelze koupit. 2) Věci, které se dají koupit. 3) Bankovní konto. Drž se tohoto pořadí. Občas můžeš prohodit dvojku s trojkou, ale jednička musí zůstat stále stejná. Tvoje srdce má pravdu.

Jakej typ kluků přitahuješ?

28. června 2007 v 21:57 Testíky
Ahojky, tak tady jsem našla testík.... si můžete zjistit jakej typ kluků přitahujete :)) Tak to zkuste, jasan? A pište komenty co vám vyšlo :)
Mě vyšlo: Tvoji povahu nelze jednoznačně určit, což vycítí i muži. Proto nepřitahuješ vyhraněný typ mužů. Na tebe se klidně usměje profesor filozofie i svalnatý hokejista. Stačí, když jsou vnitřně vyrovnaní a duševně silní. Tato tvoje touha k tobě vábí muže, kteří chtějí ženu chránit z pozice silnějšího pohlaví. Muži v tobě vidí ženu s velkým "Ž". Jsou k tobě galantní. Tvůj mrazivý pohled na muže, který tě nepustí ve dveřích jako první, odradí každého nevychovance. Přesto by sis měla dát pozor, aby tvé průhledné touhy k tobě nepřitáhly chytráky, kteří umějí využít situace. Sňatkový podvodník ovládá způsoby supergentlemana. Proto na sebe u první večeře vše nevyzrazuj. Tvař se trochu víc záhadněji. Muže s opravdovými úmysly to neodradí. Pokud ano, nestojí ani za slzičku. S tvou elegancí se nemusíš o dostatek mužů bát. Jelikož by ti své srdce dala spousta galánů, musíš si toho svého vybírat podle jiných měřítek, než je jen duševní vyrovnanost. Měli byste mít společné hobby, podobný náhled na svět a stejné názory v důležitých otázkách významných pro život ve dvou. Vnitřně silný muž může být i ten, který by dal přednost soukromému podnikání před rodinnými starostmi. Jak se říká, čím více možnostítí, tím důkladněji musíme zvažovat. Takže, až tě osloví elegán - "Slečno, můžu si k vám přisednout?", hned se mu nevydej všanc. Ty jsi atraktivní pro mnoho mužů. "Staropanenství" se rozhodně nemusíš bát.

Bleskovka č.20 - KONEC

28. června 2007 v 21:48 Bleskajdy
1. Coca-cola x Kofola
2. Chipsi x Bonpari
3. Sladký žwejky x Páliwý žwejky
4. Proužky x puntíky
-KONEC-

Umíte odpočíwat?

28. června 2007 v 21:25 Testíky
Umíte odpočíwat?? Nebo jste hyperaktivni a nemůžete se zastawit?? Si to můžete zjistit tady! Tak mi napište komentíky co wám vyšlo, ju? :)
Mě vyšlo:
Relaxujete sice rádi, ale jste zodpovědní a snažíte se mít nejprve splněné všechny povinnosti. Až potom se odměníte chvílí odpočinku. Bohužel, často se stejně nakonec přihodí něco neodkladného, co vás o vzácnou odměnu připraví…

28.6. - čtvrtek

28. června 2007 v 14:32 Moje žvásty
Čauky, bobani moji! Dneska jsme měli školu od 8:00 do 11:45. Ty wole, ae můžu vám říct že mi to připadalo hafo delšííí než normal vyučko teda! Hrozná nuda!! Nedalo se to v té zaprděné třídě vydržet. Jsem se giga těšila domů. Jsme na začátku kecali mezi sebou, procházeli se po třídě, nudili se, kecali, procházeli se, nudili se...... Potom jsme si 4x zahráli s kartama prší.... z toho 2x jsem vyhrála. Pak ještě jsme hráli 2x kenta, kterýho mě museli holky vysvětlit. A to naše dvojička z Verunkou nevyhrála jaksi ani jednou. Pak jsme se procházeli, nudili a kecali.... Později jsme si zahráli 1x Černýho Petra... to prohrála Peťa, málem já ale nakonec ne, ae mě to mocky nebavilo. Ještě jsme si zahráli 1x prší to prohrála Verča... a pak jsme si vymysleli normálka swoje vykládání karet!! Srdce znamenalo jak jinak než lásku, káry štěstí, listy neštěstí a kříže umrtí. A to jsme si hráli na vykladače karet, a chodili jsme po třídě a všem vykládali karty jako, dokonce i třídní! Potom jsem na všech vyzkoušela swůj trik že jako nabídnu kartu, nebudu se na ni díwat, zamíchám karty a pak poznám kterousi dotyčnej vybral.... hih Pak jsem to mojí nej kams vysvětlila, protože už mocinky doléhala. Pak jsme chvilku hráli Člověče nezlob se, ale já to vzdala, ptž mě to zasejc nebavilo, že... Pak jsme čmárali nějaký pitchoviny na tabuli, a pak jsme si na tabuli zahráli s kams šibenici. Sem furt vyhrávala. A pááág jsme upadli do těžký deprese nudy... Ae jako fakt!!! Jsme se váleli po lavici jak rozmazlení smradoši... i když asi teda jsme.... nebo teda já jo... ae to je jedno.... mno... A jak jste dnešek prožívali vy?? Taky se ve škole nudíte?? Písejte komenty, ju? Láfkuju vás mocinky
By Kikuš

Jak dát na blog počítadlo?

28. června 2007 v 13:33 Moje návody
Tak jsem sepsala (c) Kikuš jednoduchej náwodek na počítadlo... Je to léééhkýýý, tak doufám že to pochopíte xD
1. Jdi na www.toplist.cz
2. Vpravo nahoře klikni na zaregistrovat
3. Zobrazí se ti registrační tabulka, kterou vyplníš.
4. Potom se ti objeví tvoje ID které si zkopíruj!
5. Jdi z5 na hlavní stránku Toplistu
6. Klikni nahoře vpravo v menu na kód na stránku.
7. Nyní vlož do toho prvního okénka své ID.
8. Potom si vyber formu počítadla, kterou zatrhni.
9. Klikni na vypsat kod.
10. Vypíše ti to html kód měřidla. Ten si zase zkopíruj!
11. Ted se přihlaš na swůj blogís.
12. Dej Nový článek a ten si nazvi např. Počítadlo.
13. Ještě nic nepiš, ale zaškrtni dole Zobrazit HTML.
14. Vlož do článku zkopírovaný kód počítadla.
15. Ted dole zase odškrtni rámeček Zobrazit HTML. (Takže článek zveřejníš z nezaškrtnutým políčkem Zobrazit HTML)
Tak... mělo by to fungowat mno xD

Jak na rozcestníky?

27. června 2007 v 18:54 Moje návody
Mno tak tohle bude těžší vysvětlit... ale lehoučký udělat xD Dřív jsem si myslela bůhví jak je to těžký... a ono neni, no vida! :)) Snad to taky pochopíte :)
 1. Přihlaš se na swůj blog.
 2. Klikni na Nastavení, potom vlevo ve sloupečku na Rubriky
 3. Vytwoř jednu hlawní rubriku ve které potom budeš mít rozcestníky... např. Celebrity
 4. A potom vytwoř upe normálně další rubriky který chceš mít jako rozcestníky... např. Avril Lavigne, Pink, Likink Park, Tokio Hotel apod....
 5. Dej Nový článek, dej titulek např. Rozcestník
 6. Pak vložit odkaz
 7. Teď si otevřte ještě jedno okno na netu, se svým blogem.
 8. Klikněte na tom svojem blogu na rubriku třeba Avril Lavigne
 9. Skopírujte tu adresu, která se vám objevila nahoře
 10. Vložte do odkazu jako Text - Avril Lavigne
 11. Ten samý postup i při Pink a ostatními podrubrikami
 12. Zveřejněte článek a jděte zpátky do Nastavení a pak do Rubrik
 13. U všech rubik je šipka nahoru, dolů, křížek a takowá tužka na kterou kliknete u Avril a Pink a poté dáte Skrýt rubriku !!!
 14. Uložit.
 15. Jděte se podívat na blog, klikněte na rubriku Celebrity, kterou jste tam nechali, a zkontrolujte odkazy, jestli je to O.K :)
PS: Toť vše. Samozřejmě Avril, Pink, Tokio Hotel atd. je jenom jako příklad jo :D Né že teď bude na každém blogu rubrika zpěvačky a v ní Avril a Pink :D Tak doufám že jste to trochu pochopili mno xD

Jak colorizovat?

27. června 2007 v 18:35 Moje návody
Tak tady jsem sepsala náwodek jak colorizowat v programu PhotoFiltre 6.1.2 kterej si když tak můžete stáhnout tady!! Tak doufám že to vy, co to ještě neumíte, aspon z mýho náwodu trochu pochopíte... protože vysvětlowat mocky neumim :-P
1. Nejdřív si do compu ulož nějakej černobílej obrázek určenej pro colorizowání.
2. Otevři program PhotoFiltre 6.1.2
3. Vlevo nahoře klikni na tento obrázek
4. Vyber si ze své složky obrázek, kterej se chystáš colorizowat.
5. Na pravé straně je sloupeček s různými nástroji. Ty si nejprwe zvol laso
6. Ted myší (lasem) obtáhni tu část obrázku kterou chceš wybarwit.
7. Zvol vpravo nahoře barevný nádech, to je tenhle obrázek a wyber si barvu jakou chceš použít na obtáhnuté místo.
8. A pak už jen výtvor ulož
Tak pište do komentíků jestli se vám můj náwodek zdá přehlednej, jestli jste to z něj pochopili atd. :) A jinak držím vám pěsti ať se wám powedou šecky waše wýtvorky třeba podle mého náwodečku :)))
.

2. kolo SONB - červen 2007

27. června 2007 v 14:13 SONB - červen 2007
Vyhlašuji 2. kolo SONB!!!!!!! Tagže jste dočkali, viďte? :))
Začneme nejprve bohužel smutnou zpráwou.... a to je.. kdo vypadl. Byla to bohužel Green. Je mi to moc líto láfko :-* Ae nezoufej, není důležitý vyhrát ae zůčastit se, néé? xD
Tady jsem ti vyrobila takowou malinkou cennu útěchy.... tak snad se ti bude líbit :)
-----------------------------------------------------------------------------------
A tady už jsou naši soutěžící:

Smajls -7

27. června 2007 v 13:50 Smajlici
Tyhle ty smajliky vyráběla upe sama Adollinka !!!! Jsou suprácký, dobrej nápad. Ale opovažte se kopčit je bez zdrojíku, wíte co to člowěku dá práce? Já bych nikdy tak krásný smajls nevyrobila.... Ale Adollinka jj..... všechna čest Adollince naší milované :-**

http://img99.imageshack.us/img99/2601/31250483py6.gifhttp://img156.imageshack.us/img156/9977/31922176vc2.gifhttp://img243.imageshack.us/img243/6658/42030469gy2.gifhttp://img293.imageshack.us/img293/6448/38175260vq5.gif

http://img228.imageshack.us/img228/1092/66251074ey0.gifhttp://img293.imageshack.us/img293/1549/93815690vp1.gifhttp://img168.imageshack.us/img168/1027/14447908po1.gifhttp://img168.imageshack.us/img168/8673/21625416oe0.gif

http://img168.imageshack.us/img168/4838/83904025lc7.gifhttp://img168.imageshack.us/img168/7838/10nd3.gifhttp://img257.imageshack.us/img257/9084/11aq8.gifhttp://img257.imageshack.us/img257/9243/12nr3.gif

Jsem v soutěži o nej blogís....

27. června 2007 v 13:39 Soutěžím
Achojky láfenky Image Hosted by ImageShack.usTady soutěžím o nej blogís! Image Hosted by ImageShack.us Takže když tak hlástěte pokud se vám můj blogís líbí. Je tam však big konkurence.... wypadá to že nemám šanci. Image Hosted by ImageShack.usMožná mám šanci... ale jen díky vám pusiny moe milovaný. Image Hosted by ImageShack.us Jsem tam 12. od spodu když tak jako... protože je tam trošku wíc lidišek Image Hosted by ImageShack.us Takže když tak tady uvítám hlásek, ju? Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

Bleskovka č.19 - KONEC

26. června 2007 v 19:23 Bleskajdy
1. Jak je? :)
2. Mrkni se sem a napiš k tomu článku do komentářů co ty na to :))
3. Zahrajte si tuto hru a napište k tomu článku s tou hrou do komentářů jaký bylo vaše skore!
4. Mocinky prosíím, přečti si tuhle powídku, je moje a tak bych chtěla vidět komentář pod ní... co na ní říkáte?? :-*
5. Jestli chcete ohodnotit blogís tak písněte do komentíků tady. Není to povinný!!!
Beru všechny dokud nepísnu KONEC!!

(c) Kikuš colorky -3

26. června 2007 v 7:27 Moje colorizace
Tak jsem ted ráno zcolorizovala pár obrázků, ale spěchala jsem tak mě omluvte že jsou trochu přetahowaný :)

24.6 - pondělí

25. června 2007 v 15:23 Moje žvásty
Čawky lidišky Image Hosted by ImageShack.us U nás je šílený vedro, fujky... Image Hosted by ImageShack.us ted by bylo dobře na koupáku. Image Hosted by ImageShack.us Taky je u vás takowej hic na padnutí?? Image Hosted by ImageShack.us U nás jj, ale fakt hrozně... Image Hosted by ImageShack.us Ted tady žeru suchary a drobim po klávesnici... kua! Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us Mno ale s těma statistikama jste mě fakt překvapili, kuju mooc!! Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us Sem vám semka dala novou hru, héčtéé, tak si ji upalujte zahrát plss! Image Hosted by ImageShack.us Mno a taky nějaký obrázky jako jsou tyhle corfull bo vectors. Image Hosted by ImageShack.us Ale lidišky chci vás poprosinkat jestli by jste nemohli konečně vyplnit někdo tu 18. bleskajdu plsss, bo zešílím! Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us Ááá toee véédro... fůůj... Image Hosted by ImageShack.us No nííc... padám do sboru. Image Hosted by ImageShack.us Papa!
duck By Kikuš

Jsi netovej závislák?

25. června 2007 v 14:33 Testíky
1. Někdo ti vypráví vtip a ty odpovíš ,,lol'' (jj xD)
2. Klikneš dvakrát i na dálkové ovládání televize (občas :-P)
3. Jsi online, ještě než si ráno vyčistíš zuby (jj.. kua xD )
4. Mezi tvé nej kámoše patří jpg (néé, to zas ne :-P)
5. Než si přečteš všechny nové e-maily, uběhnou celé hodiny (nn)
6. Dokonce tvoje zvíře má vlastní webové stránky (nn ae kdybych zwíře měla tak mít bude :-P)
7. Info o počasí hledáš raději na netu, než abys ses podíval z okna (jasně xD )
8. Když se s někým seznámíš zeptáš se: ,,Máš pc?'' (nn protože si myslím že je to samozdřejmí xD )
9. Vana ti přetekla, protože ses chtěl/a ještě rychle juknout na net (hih... ne ae wím že sem toho schopná xD)
10. Adresu na dopisní obálku nadepisuješ www (tak až tak blbá nejsem, ne? xD )

PhotoFiltre 6.1.2

25. června 2007 v 14:16 Downoald
Stahuj
Náhled programu PhotoFiltre
PhotoFiltre je kompletní editovací program pro fotky.
V tomto programu můžete wytvářet náhledy na fotky pomocí filtrů, wkládat texty, rozmazávat, ostřit, importowat, slepovat photečky dohromady atd. Takže můžete tvořit např. blendy, colorizace apod. Podporuje většinu formátů (myslím že bmp, gif, jpeg, jpg, png, targa, tiff, ico.... to by mělo být všecko xD ). Nespornou výhodu je i českej návod a fakt, že je k dispozici zadara pro soukromý použití a wýukový účely. Ae hlawně se tu můžete naučit dělat svoji vlastní grafiku a šupnout si ji pak na blogís :)

Prohlížeče

25. června 2007 v 14:03 Downoald
○ Opera
Opera je rychlý, uživatelsky velmi příjemný internetový prohlížeč, u kterého si můžete snadno měnit design. Příjemné jsou také klávesové zkratky, které zrychlí podstatně práci.
Download 6,3Mb
○ Maxthon
Internet Explorer je asi nejrozšířenější internetový prohlížeč dneška. Přesto se o něm rozhodně nedá říci, že by byl tím nejlepším. Maxthon je nadstavbou,která přináší jak větší komfort ovládání, tak mnoho dalších funkcí.
Download 2-5 Mb (podle verze)
○ Firefox
Prohlížeč opravdu působí velmi jednoduše a díky úzkému pruhu ovládacích prvků je plocha pro samotný obsah velmi rozsáhlá. V horní části je samozřejmě pole pro zadání URL požadované stránky a vedle ještě pole pro vyhledávání na stránce nebo v Googlu a dalších vyhledávačích.
Download 5-7 Mb (podle verze)
○ Internet Explorer 7
Nový Internet Explorer z dílny Microsoftu je tu a nyní ho může vyzkoušet také široká veřejnost. Internet Explorer 7 zahrnuje zlepšení ve spolehlivosti, kompatibilitě a bezpečnosti.
PS: Já použíwám Internet Explo 7 :-P A vy?